HMT370EX-seeria tutvustus - HMT370EX

HMT370EX Paigaldus- ja ohutusjuhend

Document code
M212306ET
Revision
B
Language
Eesti
Product
HMT370EX
Document type
User guide

Vaisala HUMICAP®-i HMT370EX-seeria niiskus- ja temperatuurisaatja on ideaalne lahendus niiskuse mõõtmiseks ohtlikes alades. Sisemiselt ohutu ja vastupidav HMT370EX töötab ohutult ja usaldusväärselt ka kõige ohtlikumates alades, näiteks tsoonis 0. Järgmise põlvkonna HMT370EX-i saatjat saab kasutada kauatöötava HMT360-seeria saatja asendajana kõigis HMT360 rakendustes.

HMT370EX-i võib paigaldada otse plahvatusohtlikesse aladesse. See talub pidevat olekut plahvatusohtlikes keskkondades, mis sisaldavad kergestisüttivaid gaase või tolmu, ega vaja gaasi- või tolmukeskkonnas töötamiseks täiendavaid kaitsekatteid.

HMT370EX pakub mitmeid sondi valikuid erinevate rakenduste jaoks. Tänu küljestvõetavale sondimoodulile saab sonde lihtsasti asendada ja eemaldada kalibreerimiseks väljaspool ohtlikku ala ilma kogu saatjat eemaldamata.

Saatjal on ohutustõkete kaudu ühendamiseks 2 analoogvoolu väljundkanalit (4…20 mA). Konfigureerimiseks kas ühtse seadmena või eraldi saab konfiguratsioonile, diagnostikale ning kalibreerimis- ja reguleerimisfunktsioonidele hõlpsasti juurdepääsemiseks sondi ja saatja kere ühendada Vaisala Insighti arvutitarkvaraga.